revistapoble.netrevistapoble.netrevistapoble.net
  • MUNICIPIS
    • Ciutat de Castelló
    • Vila-real
    • Burriana
    • Onda
    • Almassora
    • Nules
    • L’Alcora
    • Oropesa del Mar
    • Les Alqueries
    • Betxí
    • Borriol
    • Benicàssim
    • La Vall d’Uixó
    • Altres localitats
      • Vinarós
      • Benicarló
      • Peñíscola
      • Morella
    • *Mancomunitat ESPADÀ-MILLARS
    • *Mancomunitat RIU MILLARS
    • Ciutat de Castelló
    • Vila-real
    • Burriana
    • Onda
    • Almassora
    • Nules
    • L’Alcora
    • Oropesa del Mar
    • Les Alqueries
    • Betxí
    • Borriol
    • Benicàssim
    • La Vall d’Uixó
    • Altres localitats
      • Vinarós
      • Benicarló
      • Peñíscola
      • Morella
    • *Mancomunitat ESPADÀ-MILLARS
    • *Mancomunitat RIU MILLARS
    ESPADÀ-MILLARS

    La Generalitat organiza en Suera el XXIII Encuentro de los Pueblos del Parque Natural de la Sierra de Espadán

    LA PLANA

    La FVMP reúne en la feria PLANA ALTA EMPLEA 2026 de Vall d’Alba a 600 personas en busca de oportunidades laborales

    LA PLANA

    Vall d’Alba acoge hoy “Plana Alta Emplea 2026”, la gran cita comarcal por el empleo y el desarrollo local

    COMARQUESLA PLANASUCCESSOS

    Nueva plantación indoor de marihuana desmantelada en Sierra Engarcerán con cerca de 700 plantas

  • REGIONAL
    • Provincia de Castellón
    • Comunitat Valenciana
    • Provincia de Castellón
    • Comunitat Valenciana
    Comunitat ValencianaEducació

    El rector de la UJI reivindica la inversión en escuela pública y defiende el pensamiento crítico frente al avance de las tecnologías digitales y la IA

    EN PORTADAINFORMACIÓ GENERALInternacional

    PORCELANOSA presenta un espacio lleno de experiencias y una revista en vivo para Cersaie 2026

    INFORMACIÓ GENERALSALUD

    La resistencia a los antibióticos, la «pandemia silenciosa» que amenaza con triplicar las muertes para 2050

    INFORMACIÓ GENERAL

    Aunque el 51% prioriza la salud, el 37% de las familias negocia o cede ante sus hijos al llenar la cesta de la compra

  • GENERAL
    • Nacional
    • Internacional
    • Blog
  • ESPORTS
    • Villarreal CF
    • Boletín Villarreal CF
    • CD Castellón
    • Fútbol
    • Amics Castelló
    • Atletismo
    • Carreras Populares
    • 100 anys en 24 imatges en groc
    • Otros
    • Villarreal CF
    • BOLETÍN VILLARREAL CF
    • CD Castellón
    • Fútbol
    • Amics Castelló
    • Atletismo
    • Carreras Populares
    • 100 anys en 24 imatges en groc
    • Otros
    ESPORTSVILA-REAL

    Les Tarongetes reuniran a 1.300 persones a benefici dels afectats per CDKL5

    CIUTAT DE CASTELLÓESPORTSVILA-REAL

    Álex Pérez González afronta su primera pelea sin protección: del boxeo con casco a la categoría élite

    ESPORTSPROVÍNCIASALUD

    Masterclass y sesiones especiales de entrenamiento con deportistas de élite de la UJI en la Semana Europea del Deporte (#BeActive)

    CIUTAT DE CASTELLÓESPORTS

    El Campeonato de España de Tenis Playa reunirá en Castellón a más de 400 deportistas

  • SECCIONS
    • Especial eclipsi 2026
    • Galeria
    • Bodegueta de Poble 2026
    • Vila-real en festes
    • Vila-real Talent
    • Premis Poble
    • -Especial Magdalena (gaiates, notícies i Bodegueta)
    • -Especial Falles Burriana (falles, notícies i Bodegueta)
    • Motor
    • Gastronomía
    • Moda
    • Belleza
    • Turismo
    • Mascotas/animales
    • Medio ambiente
    • Cultura
      • Cine
      • Teatro
      • Libros
      • Fiestas
      • Televisión
      • Música
      • Arte
    • Especial eclipsi 2026
    • Galería
    • Bodegueta de Poble 2026
    • Vila-real en festes
    • Vila-real Talent
    • Premis Poble
    • -Especial Magdalena (gaiates, notícies i Bodegueta)
    • -Especial Falles Burriana (falles, notícies i Bodegueta)
    • Motor
    • Gastronomía
    • Moda
    • Belleza
    • Turismo
    • Mascotas/animales
    • Medio ambiente
    FestesGALERÍAMODAVILA-REALVILA-REAL EN FESTES

    FOTOS | Vila-real combina moda, comerç i festa amb la Gala de la Moda i el XXV Macrosopar veïnal

    FestesGALERÍAMODAVILA-REALVILA-REAL EN FESTES

    FOTOS | Vila-real combina moda, comerç i festa amb la Gala de la Moda i el XXV Macrosopar veïnal

    FestesMODAVILA-REAL

    VÍDEO | La ilusión por desfilar: la Gala de la Moda reunirá el martes a las 19 horas en la plaza Mayor a 16 firmas locales

    Mensaje de la DGT por el eclipse solar
    Especial Eclipsi 2026MOTOR

    El aviso de la DGT por el eclipse que se ha hecho viral: «No conduzcas con gafas de eclipse»

  • POBLE TV
    • Premis Poble
    • Villarreal CF
    • Fiestas
    • Entrevistas
    • Actuaciones
    • Barri a Barri
    • Punt de la festa
    • Nadal
  • TENDA
  • HEMEROTECA
Lectura: FOTOS | Vila-real mira al cel per a gaudir de l’eclipsi
Compartir
0

No hay productos en el carrito.

Notificación Mostrar más
Fuente ResizerAutomóvil club británico
Fuente ResizerAutomóvil club británico
revistapoble.netrevistapoble.net
0
  • Account
  • Membership List
  • Registration
  • MUNICIPIS
    • Ciutat de Castelló
    • Vila-real
    • Burriana
    • Onda
    • Almassora
    • Nules
    • L’Alcora
    • Oropesa del Mar
    • Les Alqueries
    • Betxí
    • Borriol
    • Benicàssim
    • La Vall d’Uixó
    • Altres localitats
    • *Mancomunitat ESPADÀ-MILLARS
    • *Mancomunitat RIU MILLARS
  • REGIONAL
    • Provincia de Castellón
    • Comunitat Valenciana
  • GENERAL
    • Nacional
    • Internacional
    • Blog
  • ESPORTS
    • Villarreal CF
    • Boletín Villarreal CF
    • CD Castellón
    • Fútbol
    • Amics Castelló
    • Atletismo
    • Carreras Populares
    • 100 anys en 24 imatges en groc
    • Otros
  • SECCIONS
    • Especial eclipsi 2026
    • Galeria
    • Bodegueta de Poble 2026
    • Vila-real en festes
    • Vila-real Talent
    • Premis Poble
    • -Especial Magdalena (gaiates, notícies i Bodegueta)
    • -Especial Falles Burriana (falles, notícies i Bodegueta)
    • Motor
    • Gastronomía
    • Moda
    • Belleza
    • Turismo
    • Mascotas/animales
    • Medio ambiente
    • Cultura
  • POBLE TV
    • Premis Poble
    • Villarreal CF
    • Fiestas
    • Entrevistas
    • Actuaciones
    • Barri a Barri
    • Punt de la festa
    • Nadal
  • TENDA
  • HEMEROTECA
¿Ya tienes una cuenta? Iniciar sesión
Síganos
  • Account
  • Membership List
  • Registration
© 1995-2023 VComunicació i Disseny, S.L. / Revista Poble
revistapoble.net > EN PORTADA > FOTOS | Vila-real mira al cel per a gaudir de l’eclipsi
EN PORTADAEspecial Eclipsi 2026GALERÍAVILA-REAL

FOTOS | Vila-real mira al cel per a gaudir de l’eclipsi

Revista Poble
hace 2 meses
Compartir
COMPARTIR

Unes 300 persones s’han donat cita aquesta vesprada al Centre de Tecnificació Esportiva de Vila -real per a gaudir de l’observació de l’eclipsi, en una jornada que ha combinat divulgació, cultura i astronomia.

La Regidoria de Cultura ha preparat activitats prèvies a càrrec de la companyia de teatre vila-realenca Xarxa Teatre i del Mag Lebart, que han amenitzat els moments previs a l’inici de l’observació.

Una vegada arribat el moment, el públic ha pogut contemplar l’eclipsi tant des del mateix recinte esportiu com des d’alguns dels carrers propers, on també s’han concentrat veïns i curiosos per a seguir aquest fenomen astronòmic.

Contemplació eclipsi total 2026 – Vila-real

    La 32a edició del FITCarrer congrega a Vila-real 21 companyies sota el lema ‘Eixim al carrer’
    GALERIA La màgia dels Reis d’Orient inunda Vila-real en una cavalcada històrica i solidària
    [VÍDEO] Cuatro cornadas sufre el hombre herido grave en el ‘Bou per la vila’ de Vila-real
    (Videoentrevista) A FONDO CON… Maria Fajardo, portaveu de Compromís Vila-real: “A més dels ‘empastres del PP’, també tenim un ‘empastre financer’”
    Esports acorda amb els gimnasos que els socis de l’SME puguen utilitzar les seues instal·lacions amb l’inici de la nova normalitat
    ETIQUETADO:eclipsiVila-real
    Compartir
    Artículo anterior Incendio en Peñíscola FOTOS| Incendio de interfaz en Peñíscola: varios vehículos y zona de vegetación afectada
    Siguiente artículo FOTOSI Así ha sido el momento mágico del eclipse total solar en Castellón

    También podría gustarte

    El PP demana test massius per a poder lluitar contra el Coronavirus

    hace 6 años

    Els 2.619 euros de recaptació per l’allioli més solidari de Vila-real ja han arribat a JuCar

    hace 2 meses
    Universidad CEU Cardenal Herrera

    El CEU ofrece a los maestros de Castellón una especialidad muy demandada en el sector educativo

    hace 5 días

    Vicens exigeix al Consell un pla de climatització dels centres docents per a fer front a les altes temperatures a les aules i garantir una educació en condicions dignes

    hace 1 año

    Sobre nosaltres

    • Política de cookies (UE)
    • Avisos Legals
    • Términos y condiciones
    • Política de Privacidad
    • Contacte
    • vcomunicacio.com
    revistapoble.netrevistapoble.net
    Poble
    ¡Bienvenido de vuelta!

    Inicia sesión en tu cuenta.

    Username or Email Address
    Password

    Lost your password?

    ¿Aún no eres miembro? Registrarse