revistapoble.netrevistapoble.netrevistapoble.net
  • MUNICIPIS
    • Ciutat de Castelló
    • Vila-real
    • Burriana
    • Onda
    • Almassora
    • Nules
    • L’Alcora
    • Oropesa del Mar
    • Les Alqueries
    • Betxí
    • Borriol
    • Benicàssim
    • La Vall d’Uixó
    • Altres localitats
      • Vinarós
      • Benicarló
      • Peñíscola
      • Morella
    • *Mancomunitat Espadà-Millars
    • *Mancomunitat Riu Millars
    • Ciutat de Castelló
    • Vila-real
    • Burriana
    • Onda
    • Almassora
    • Nules
    • L’Alcora
    • Oropesa del Mar
    • Les Alqueries
    • Betxí
    • Borriol
    • Benicàssim
    • La Vall d’Uixó
    • Altres localitats
      • Vinarós
      • Benicarló
      • Peñíscola
      • Morella
    • *Mancomunitat ESPADÀ-MILLARS
    • *Mancomunitat RIU MILLARS
    ALT MILLARSCOMARQUESSUCCESSOS

    Ocho toneladas de cannabis por valor de casi dos millones de euros en dos plantaciones de marihuana desmanteladas en Cirat con cuatro detenidos

    ESPADÀ-MILLARS

    La Generalitat organiza en Suera el XXIII Encuentro de los Pueblos del Parque Natural de la Sierra de Espadán

    LA PLANA

    La FVMP reúne en la feria PLANA ALTA EMPLEA 2026 de Vall d’Alba a 600 personas en busca de oportunidades laborales

    LA PLANA

    Vall d’Alba acoge hoy “Plana Alta Emplea 2026”, la gran cita comarcal por el empleo y el desarrollo local

  • REGIONAL
    • Provincia de Castellón
    • Comunitat Valenciana
    • Provincia de Castellón
    • Comunitat Valenciana
    Comunitat ValencianaONDAPROVÍNCIA

    La nueva ITV de Onda duplica el tiempo de espera para conseguir cita: pasa de 12 días a casi un mes tras su primera jornada abierta

    INFORMACIÓ GENERALInternacionalMúsica

    La pianista Irina Soriano presenta en Bruselas el Festival de Música de Cámara 2026

    INFORMACIÓ GENERALNacionalPROVÍNCIA

    Facsa, protagonista en los principales foros nacionales del sector del agua

    INFORMACIÓ GENERALNacional

    FOTOS | Porcelanosa acerca el diseño al público con Beyond Design en Valencia

  • GENERAL
    • Nacional
    • Internacional
    • Blog
  • ESPORTS
    • Villarreal CF
    • Boletín Villarreal CF
    • CD Castellón
    • Fútbol
    • Amics Castelló
    • Atletismo
    • Carreras Populares
    • 100 anys en 24 imatges en groc
    • Otros
    • Villarreal CF
    • Boletín Villarreal CF
    • CD Castellón
    • Fútbol
    • Amics Castelló
    • Atletismo
    • Carreras Populares
    • 100 anys en 24 imatges en groc
    • Otros
    ESPORTSVILA-REAL

    Pròxima pista d’atletisme i circuit de ciclisme: què pensa Adrián Eixeres (Cap d’Estudis de l’IES Miralcamp)

    ESPORTSPROVÍNCIA

    Proyecto Belial: convertir cada kilómetro en una sonrisa Aladina 

    ESPORTSVILA-REAL

    El Club de Pesca El Millars de Vila-real se proclama campeón del mundo de corcheo mar

    ESPORTSVILA-REAL

    Sebastián Mora roza el podio mundial en Shanghái tras una ajustada lucha por el bronce

  • SECCIONS
    • Especial eclipsi 2026
    • Galeria
    • Bodegueta de Poble 2026
    • Vila-real en festes
    • Vila-real Talent
    • Premis Poble
    • -Especial Magdalena (gaiates, notícies i Bodegueta)
    • -Especial Falles Burriana (falles, notícies i Bodegueta)
    • Motor
    • Gastronomía
    • Moda
    • Belleza
    • Turismo
    • Mascotas/animales
    • Medio ambiente
    • Cultura
      • Cine
      • Teatro
      • Libros
      • Fiestas
      • Televisión
      • Música
      • Arte
    • Especial eclipsi 2026
    • Galería
    • Bodegueta de Poble 2026
    • Vila-real en festes
    • Vila-real Talent
    • Premis Poble
    • -Especial Magdalena (gaiates, notícies i Bodegueta)
    • -Especial Falles Burriana (falles, notícies i Bodegueta)
    • Motor
    • Gastronomía
    • Moda
    • Belleza
    • Turismo
    • Mascotas/animales
    • Medio ambiente
    FestesGALERÍAMODAVILA-REALVILA-REAL EN FESTES

    FOTOS | Vila-real combina moda, comerç i festa amb la Gala de la Moda i el XXV Macrosopar veïnal

    FestesGALERÍAMODAVILA-REALVILA-REAL EN FESTES

    FOTOS | Vila-real combina moda, comerç i festa amb la Gala de la Moda i el XXV Macrosopar veïnal

    FestesMODAVILA-REAL

    VÍDEO | La ilusión por desfilar: la Gala de la Moda reunirá el martes a las 19 horas en la plaza Mayor a 16 firmas locales

    Mensaje de la DGT por el eclipse solar
    Especial Eclipsi 2026MOTOR

    El aviso de la DGT por el eclipse que se ha hecho viral: «No conduzcas con gafas de eclipse»

  • POBLE TV
    • Premis Poble
    • Villarreal CF
    • Fiestas
    • Entrevistas
    • Actuaciones
    • Barri a Barri
    • Punt de la festa
    • Nadal
  • TENDA
  • HEMEROTECA
Lectura: Vila-real habilita l’autobús gratuït de Tots Sants per a facilitar els desplaçaments dins del dispositiu especial
Compartir
0

No hay productos en el carrito.

Notificación Mostrar más
Fuente ResizerAutomóvil club británico
Fuente ResizerAutomóvil club británico
revistapoble.netrevistapoble.net
0
  • Account
  • Membership List
  • Registration
  • MUNICIPIS
    • Ciutat de Castelló
    • Vila-real
    • Burriana
    • Onda
    • Almassora
    • Nules
    • L’Alcora
    • Oropesa del Mar
    • Les Alqueries
    • Betxí
    • Borriol
    • Benicàssim
    • La Vall d’Uixó
    • Altres localitats
    • *Mancomunitat Espadà-Millars
    • *Mancomunitat Riu Millars
  • REGIONAL
    • Provincia de Castellón
    • Comunitat Valenciana
  • GENERAL
    • Nacional
    • Internacional
    • Blog
  • ESPORTS
    • Villarreal CF
    • Boletín Villarreal CF
    • CD Castellón
    • Fútbol
    • Amics Castelló
    • Atletismo
    • Carreras Populares
    • 100 anys en 24 imatges en groc
    • Otros
  • SECCIONS
    • Especial eclipsi 2026
    • Galeria
    • Bodegueta de Poble 2026
    • Vila-real en festes
    • Vila-real Talent
    • Premis Poble
    • -Especial Magdalena (gaiates, notícies i Bodegueta)
    • -Especial Falles Burriana (falles, notícies i Bodegueta)
    • Motor
    • Gastronomía
    • Moda
    • Belleza
    • Turismo
    • Mascotas/animales
    • Medio ambiente
    • Cultura
  • POBLE TV
    • Premis Poble
    • Villarreal CF
    • Fiestas
    • Entrevistas
    • Actuaciones
    • Barri a Barri
    • Punt de la festa
    • Nadal
  • TENDA
  • HEMEROTECA
¿Ya tienes una cuenta? Iniciar sesión
Síganos
  • Account
  • Membership List
  • Registration
© 1995-2023 VComunicació i Disseny, S.L. / Revista Poble
revistapoble.net > VILA-REAL > Vila-real habilita l’autobús gratuït de Tots Sants per a facilitar els desplaçaments dins del dispositiu especial
VILA-REAL

Vila-real habilita l’autobús gratuït de Tots Sants per a facilitar els desplaçaments dins del dispositiu especial

Revista Poble
hace 8 años
Compartir
COMPARTIR

El servei, que s’oferirà els dies 31 d’octubre i 1 de novembre, coincidint amb l’ampliació de l’horari del cementeri, passarà de 9.00 a 18.00 hores

L’Ajuntament de Vila-real ja té llest el dispositiu especial per a Tots els Sants, que incorporarà, un any més, un autobús gratuït per a facilitar als veïns els desplaçaments fins al cementeri, així com l’ampliació de l’horari del recinte els dies 31 d’octubre i 1 de novembre.

Concretament, els veïns podran visitar el recinte de 9.00 a 18.30 hores el dia 31 i de 8.00 a 18.30 hores el dia 1. Tots dos dies s’oferirà un servei especial d’autobús, que funcionarà de 9.00 a 18.00 hores, amb la primera eixida des de Riu Ebre, passant pels Lluïsos, la bàscula, Carmelites i el cementeri. Així mateix, el recorregut serà durant la resta del dia des dels Lluïsos, passant per Pius XII, J.R. Batalla, Vicent Sanchis, Joan Baptista Llorens, Penyagolosa, Calvari, plaça del Llaurador, Carmelites i cementeri, amb eixides a les 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 16.00, 17.00 i 18.00 hores.

El recorregut de tornada es realitza pels carrers de l’Ermita, Cordó, avinguda d’Alemanya, la bàscula, Vicent Sanchis, J.B. Llorens, Riu Ebre, Francesc Tàrrega, avinguda de la Murà i Els Lluïsos, amb eixida des del cementeri a les 9.30, 10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 16.30, 17.30 i 18.30 hores. Les parades seran les ja existents, a excepció de la qual es farà front a Carmelites, que estarà operativa de manera especial tots dos dies.

D’altra banda, l’Ajuntament tornarà a posar a la disposició dels veïns cadires perquè puguen assistir als actes religiosos que organitzen les Filles de Maria del Rosari, així com el servei de megafonia, perquè la tradicional missa de difunts puga ser retransmesa en directe a través de TV4. Com cada any, també hi haurà servei d’ambulància tots dos dies i es comptarà amb la col·laboració de Protecció Civil, Creu Roja i Acudim, que tornarà a facilitar les cadires de rodes para per a aquelles persones amb mobilitat reduïda que les necessiten per a desplaçar-se pel recinte.

Gisela: “Em sent molt agraïda i afortunada de participar en un espectacle tan especial i amb tant de talent”
FACSA y el Ayuntamiento de Vila-real alertan de las consecuencias de arrojar residuos al inodoro
Conquistando Escalones lleva la Feria de Santa Catalina a tu casa
Vila-real dona la benvinguda al nou arxiver municipal, Miguel Ramos Sánchez
Els socialistes de Vila-real reten homenatge al militant José Rico pel seu centenari
Compartir
Artículo anterior Comerç, Promoció Econòmica i Federació programen activitats especials per a la vesprada i nit d’Halloween
Siguiente artículo Vila-real es declara contrària a l’acord citrícola amb Sud-Àfrica i reivindica el Corredor Cantàbric-Mediterrani
Campanya vacunació grip - Valencià Campaña vacunación gripe - Castellano

También podría gustarte

Diseño, música y gastronomía se fusionan en la XXXI Muestra Internacional de PORCELANOSA

hace 2 años

Benestar Animal i Gats de Barri llancen el pla de formació d’alimentadores de colònies per a millorar l’atenció als animals

hace 5 años

Ximo Puig destaca la importància d’apostar per la innovació i la digitalització també des de l’àmbit local perquè la ciència «arribe a tota la societat»

hace 6 años

Benlloch assegura que les últimes resolucions del Jurat Provincial d’Expropiació Forçosa i sentències urbanístiques tindran un impacte de 2,5 milions d’euros

hace 6 años

Sobre nosaltres

  • Política de cookies (UE)
  • Avisos Legals
  • Términos y condiciones
  • Política de Privacidad
  • Contacte
  • vcomunicacio.com
revistapoble.netrevistapoble.net
Poble
¡Bienvenido de vuelta!

Inicia sesión en tu cuenta.

Username or Email Address
Password

Lost your password?

¿Aún no eres miembro? Registrarse