Este diumenge va tenir lloc a Vila-real la XXII edició del Cros Mare de Déu de Gràcia, puntuable per al circuït autonòmic i per al circuït provincial Diputació. Un cros amb molta solera, que porta organitzant-se des de els anys 80 (amb algunes aturades durant aquestos anys).

Amb quasi 800 inscrits (la més elevada de les últimes edicions), van tenir lloc les diferents curses destinades a totes les categories, des de SUB08 fins la categoria MÀSTER, incloent una categoria popular per a tots aquells que volien provar aquesta modalitat.

Atletes vinguts de les tres províncies valencianes, i d’altres comunitats veïnes que han fet que fora una gran festa del Cros autonòmic.

 

 

RESULTATS:

-Sub08 FEM

1 MOYA SIGNES, DANIELA; C.A.La Rabosa

2 LLUCH ALVAREZ, DIANA; TRIPUZOL

3 RAMOS LEÓN, PAOLA; Playas de Castellon

-Sub08 MASC

1 SANGROS GOMEZ, CARLES; C.A.La Rabosa

2 RENAU JUÁREZ, XAVI; C.A.Vila-real

3 GARCIA BAGAN, ADRIAN; CA Onda

-Sub10 FEM

1 GONZALEZ ZACARES, ADRIANA; C.A.La Rabosa

2 MARTÍNEZ VEGA, ANDREA; C.A.Canals

3 GARCIA DOMÍNGUEZ, BLANCA; C.A.Vila-real

-Sub10 MASC

1 GONZALEZ ZACARES, ADRIANA; C.A.La Rabosa

2 MARTÍNEZ VEGA, ANDREA; C.A.Canals

3 GARCIA DOMÍNGUEZ, BLANCA; C.A.Vila-real

-Sub12 FEM

1 GARCIA YAÑEZ, CARMEN; COLEGIO DIPUTACIÓN

2 PORTOLES RODRIGUEZ, NAIA; COLEGIO DIPUTACIÓN

3 RENAU TELO, ANDREA; Playas de Castellon

-Sub12 MASC

1 LLUCH ALVAREZ, JORGE; The Kenyan Urban Way

2 SANGROS GOMEZ, ANDREU; C.A.La Rabosa

3 VIVAQUA COTANDA, BIEL; COLEGIO DIPUTACIÓN

-Sub14 FEM

1 ALTUR FERNANDEZ, MARINA; Guadassuar Maskokotas

2 LUJAN MONERRI, MERY; C.A. La Rabosa

3 TORRES HERNANDEZ, ARANCHA; COLEGIO DIPUTACIÓN

-Sub14 MASC

1 GADEA SIMON, DAVID; COLEGIO DIPUTACIÓN

2 MARTÍ SUAREZ, FERRAN; CA Silla

3 REIG I PENADÉS, FERRAN; CAVA STOCK

-Sub16 FEM

1 GONZALEZ CEBRIÁ, ALICIA; CA Silla

2 BONILLA, VANESA; CA Silla

3 MARTINEZ DURÁ, JULIA; CA Silla

-SUB16 MASC

1 TOLSÀ GARCÍA, HECTOR; CAVA Stock Logistic

2 CERDÁ PUENTE, JORGE ALBERTO; C. A. Sant Joan

3 ALEGRE MUÑOZ, HÉCTOR; Atletisme Els Sitges

-Sub18 FEM

1 MARCELINO, MARIA; Playas de Castellón

2 BERENGUER LARROSA, LUCIA; Atletismo Dolores

3 POZO, ELISA; Playas de Castellón

-Sub18 MAC

1 NEFFAT , SAMI; Playas de Castellón

2 ASUNCION MATIAS, MARIO WERTHER; CA Silla

3 MARTIN SOTOS, CIRO; INDEPENDIENTE

-Sub20 FEM

1 ESTELLER, NARA; Playas de Castellón

2 AICART GOMEZ, CAROLINA; Playas de Castellón

3 SILLAS GONZALEZ, LUCIA; Valencia Esports

-Sub20 MASC

1 PEREZ CASTELLOTE, ALEJANDRO; CA Fent Cami Mislata

2 PEREZ RODRIGUEZ, ADRIAN; Valencia Esports

3 EL KHAYAMI , ABDELMONIM; Playas de Castellón

-Sub23 FEM

1 TORNER CONEJOS, ERIKA; Alcampo Scorpio 71

2 CONEJOS GARCIA, NURIA; INDEPENDIENTE

3 LUQUE CABELLO, CARLA; CA Silla

-Sub23 MASC

1 BELDA VIDAL, FERRAN; C.D. Metaesport

2 CALDERON TORNERO, ALVARO; C.A. Torrent

3 DESFILIS MEDINA, SERGIO; Playas de Castellón

-Sènior FEM

1 MASIP GIMENO, CARLA; C.E.Vinaròs

2 UREÑA RODENES, MARIA; Playas de Castellón

3 AGUZA GIMENO, CELIA; Playas de Castellón

-Sènior MASC

1 EL KHAYAMI EL KOMIRY, ABDERRAHMAN; Playas de Castellón

2 BOUFZOUZ , MOHAMED; Atletismo Alcoy

3 GOMEZ GARCIA, RUBEN; Playas de Castellón

-Màster FEM

1 COSTA LLORCA, MARIA LORETO; C.A.L ́Alcudia

2 ARENOS BALAGUER, MARIA ISABEL; C.E.Vinaròs

3 MURILLO CLEMENTE, SUSANA; C.A.L ́Alcudia

-Màster MASC

1 RODRIGUEZ ALONSO, RUSWELL; Delta Valencia CA

2 ANDRES DE LA ESPERANZA, FRANCISCO; Delta Valencia CA

3 GARRIDO LOPEZ, IGNACIO; Delta Valencia CA

-Popular FEM

1 RUIZ, SONIA; INDEPENDIENTE

2 ESPINOSA, LAURA; INDEPENDIENTE

3 GILABERT ANTOLI, ROSA; C.A.Baix Maestrat

-Popular MASC

1 SEGURA ARNAU, GUILLEM; C.E.Vinaros

2 NAVARRO MARTINEZ, JUAN; Playas de Castellón

3 GARCÍA FERRER, TOÑO; PAS A PAS

error: Contingut protegit!