revistapoble.netrevistapoble.netrevistapoble.net
  • MUNICIPIS
    • Ciutat de Castelló
    • Vila-real
    • Burriana
    • Onda
    • Betxí
    • L’Alcora
    • Les Alqueries
    • Almassora
    • Oropesa del Mar
    • Benicàssim
    • Nules
    • La Vall d’Uixó
    • Altres localitats
      • Vinarós
      • Benicarló
      • Peñíscola
      • Morella
    • *Mancomunitat ESPADÀ-MILLARS
    • *Mancomunitat RIU MILLARS
    • Ciutat de Castelló
    • Vila-real
    • Burriana
    • Onda
    • Betxí
    • L’Alcora
    • Les Alqueries
    • Almassora
    • Oropesa del Mar
    • Benicàssim
    • La Vall d’Uixó
    • Nules
    • Altres localitats
      • Vinarós
      • Benicarló
      • Peñíscola
      • Morella
    • *Mancomunitat ESPADÀ-MILLARS
    • *Mancomunitat RIU MILLARS
    RIU MILLARS

    Montán convierte su patrimonio en motor cultural y económico con la segunda edición de ‘Citas con el Conde’

    ELS PORTSSUCCESSOS

    Estabilizado el incendio forestal de Forcall tras una noche de intenso trabajo

    ALT MILLARSCOMARQUESCULTURAELS PORTSL’ALCALATENLA PLANAPROVÍNCIA

    Programación del ‘Dolç Festival’ que llevará la música de dolçaina y tabal a nueve municipios de Castellón este verano

    COMARQUESComunitat ValencianaINFORMACIÓ AUTONÒMICATURISME

    Turisme Comunitat Valenciana llança una nova línia d’ajudes per a impulsar l’activitat turística en municipis en risc de despoblament

  • REGIONAL
    • Provincia de Castellón
    • Comunitat Valenciana
    • Provincia de Castellón
    • Comunitat Valenciana
    Comunitat ValencianaVILA-REAL

    La Generalitat ingresa 7.010 euros con la subasta de una finca rústica en Vila-real

    INFORMACIÓ GENERALSALUDTecnologia

    ¿Son todos los dispositivos digitales igual de adictivos?

    EducacióINFORMACIÓ GENERAL

    El valor dels avis en el creixement i l’educació dels infants

    INFORMACIÓ GENERALNacional

    El Dr. Juan Bautista Carda Castelló recibe el Premio Nacional SOCIEMAT-ACERS España 2026 por su trayectoria científica

  • GENERAL
    • Nacional
    • Internacional
    • Blog
  • ESPORTS
    • Villarreal CF
    • Boletín Villarreal CF
    • CD Castellón
    • Fútbol
    • Amics Castelló
    • Atletismo
    • Carreras Populares
    • 100 anys en 24 imatges en groc
    • Otros
    • Villarreal CF
    • BOLETÍN VILLARREAL CF
    • CD Castellón
    • Fútbol
    • Amics Castelló
    • Atletismo
    • Carreras Populares
    • 100 anys en 24 imatges en groc
    • Otros
    ESPORTS

    La Castellón International Handball Cup.RMR ha reunido a 1.134 deportistas de ocho países compitiendo sobre pista y playa

    BURRIANAESPORTS

    Burriana impulsa un estiu actiu amb l’inici del Campus Multiesportiu i d’Hàbits Saludables Estiu 2026

    CIUTAT DE CASTELLÓESPORTS

    Castellón anticipará el 70 % de los 588.000 euros de ayudas que concede a 16 clubes deportivos de élite nacional

    ALMASSORAESPORTS

    Almassora donarà el tret d’eixida a la Copa de la Mediterrània d’Aigües Obertes amb la celebració de la seua tradicional travessia a natació

  • SECCIONS
    • Galeria
    • Bodegueta de Poble 2026
    • Vila-real en festes
    • Vila-real Talent
    • Premis Poble
    • -Especial Magdalena (gaiates, notícies i Bodegueta)
    • -Especial Falles Burriana (falles, notícies i Bodegueta)
    • Motor
    • Gastronomía
    • Moda
    • Belleza
    • Turismo
    • Mascotas/animales
    • Medio ambiente
    • Cultura
      • Cine
      • Teatro
      • Libros
      • Fiestas
      • Televisión
      • Música
      • Arte
    • Galería
    • Bodegueta de Poble 2026
    • Vila-real en festes
    • Vila-real Talent
    • Premis Poble
    • -Especial Magdalena (gaiates, notícies i Bodegueta)
    • -Especial Falles Burriana (falles, notícies i Bodegueta)
    • Motor
    • Gastronomía
    • Moda
    • Belleza
    • Turismo
    • Mascotas/animales
    • Medio ambiente
    CIUTAT DE CASTELLÓMOTOR

    Motorocasión Castellón consolida su actividad comercial en su segunda jornada 

    CIUTAT DE CASTELLÓMOTOR

    Motorocasión Castellón consolida su actividad comercial en su segunda jornada 

    InternacionalMOTORSeccionesVILA-REAL

    Una aventura de dos ruedas de ida y vuelta a Cabo Norte

    Motor Ocasión Castellón 2026
    CIUTAT DE CASTELLÓMOTORPROVÍNCIA

    FOTOS| Motor Ocasión Castellón 2026 abre hoy sus puertas con más de una veintena de marcas y miles de vehículos disponibles

  • POBLE TV
    • Premis Poble
    • Villarreal CF
    • Fiestas
    • Entrevistas
    • Actuaciones
    • Barri a Barri
    • Punt de la festa
    • Nadal
  • TENDA
  • HEMEROTECA
Lectura: Serveis Públics intensifica les tasques de neteja de la via pública per prevenir inundacions
Compartir
0

No hay productos en el carrito.

Notificación Mostrar más
Fuente ResizerAutomóvil club británico
Fuente ResizerAutomóvil club británico
revistapoble.netrevistapoble.net
0
  • Account
  • Membership List
  • Registration
  • MUNICIPIS
    • Ciutat de Castelló
    • Vila-real
    • Burriana
    • Onda
    • Betxí
    • L’Alcora
    • Les Alqueries
    • Almassora
    • Oropesa del Mar
    • Benicàssim
    • Nules
    • La Vall d’Uixó
    • Altres localitats
    • *Mancomunitat ESPADÀ-MILLARS
    • *Mancomunitat RIU MILLARS
  • REGIONAL
    • Provincia de Castellón
    • Comunitat Valenciana
  • GENERAL
    • Nacional
    • Internacional
    • Blog
  • ESPORTS
    • Villarreal CF
    • Boletín Villarreal CF
    • CD Castellón
    • Fútbol
    • Amics Castelló
    • Atletismo
    • Carreras Populares
    • 100 anys en 24 imatges en groc
    • Otros
  • SECCIONS
    • Galeria
    • Bodegueta de Poble 2026
    • Vila-real en festes
    • Vila-real Talent
    • Premis Poble
    • -Especial Magdalena (gaiates, notícies i Bodegueta)
    • -Especial Falles Burriana (falles, notícies i Bodegueta)
    • Motor
    • Gastronomía
    • Moda
    • Belleza
    • Turismo
    • Mascotas/animales
    • Medio ambiente
    • Cultura
  • POBLE TV
    • Premis Poble
    • Villarreal CF
    • Fiestas
    • Entrevistas
    • Actuaciones
    • Barri a Barri
    • Punt de la festa
    • Nadal
  • TENDA
  • HEMEROTECA
¿Ya tienes una cuenta? Iniciar sesión
Síganos
  • Account
  • Membership List
  • Registration
© 1995-2023 VComunicació i Disseny, S.L. / Revista Poble
revistapoble.net > VILA-REAL > Serveis Públics intensifica les tasques de neteja de la via pública per prevenir inundacions
VILA-REAL

Serveis Públics intensifica les tasques de neteja de la via pública per prevenir inundacions

Revista Poble
hace 4 años
Compartir
COMPARTIR

Serveis Públics ha intensificat els treballs de neteja d’embornals en diferents punts de la ciutat dins del Pla de prevenció d’inundacions per tal de minimitzar els riscos davant una possible gota freda. Tal com es va planificar en la reunió de coordinació que aquesta setmana passada va presidir l’alcalde, José Benlloch, el departament ha reforçat aquestes feines de neteja per eliminar les fulles i altres residus dels embornals i així facilitar el drenatge de les aigües pluvials. Les actuacions es desenvolupen en punts com les avingudes França i Tàrrega. 

Un conductor acumula hasta 15 infracciones en Vila-real en un solo control
Vila-real inverteix 1,1 milions per a modernitzar el CEIP Concepción Arenal i “prestigiar la qualitat del seu projecte educatiu”
[GALERÍA] Cae una farola en la calle Joanot Martorell de Vila-real
Es presenta ‘Les ferides del món’, l’última obra de Vicent Usó
Alumnos de Vila-real triunfan en un congreso de investigación para jóvenes con un biocombustible obtenido de naranjas
Compartir
Artículo anterior Martí celebra la tornada a les seues cases dels veïns i veïnes de Bejís i Toràs
Siguiente artículo Onda promou la inserció laboral de veïns desempleats amb ajudes de fins a 4.000 euros

También podría gustarte

Benlloch trasllada als directors dels centres docents les millores en el contracte de neteja de les escoles

hace 7 años

Un conductor dóna positiu en cànnabis i la gossa de la Unitat Canina ‘Loba’ detecta al seu vehicle una bosseta amb marihuana

hace 8 años

A los 25 años y al primer intento: el reto superado de una joven de Vila-real para entrar en la judicatura

hace 5 meses

VÍDEO | Començá el repartiment del programa de la Fira i Festes de Sant Pasqual 2025

hace 1 año

Sobre nosaltres

  • Política de cookies (UE)
  • Avisos Legals
  • Términos y condiciones
  • Política de Privacidad
  • Contacte
  • vcomunicacio.com
revistapoble.netrevistapoble.net
Poble
¡Bienvenido de vuelta!

Inicia sesión en tu cuenta.

Username or Email Address
Password

Lost your password?

¿Aún no eres miembro? Registrarse