revistapoble.netrevistapoble.netrevistapoble.net
  • MUNICIPIS
    • Ciutat de Castelló
    • Vila-real
    • Burriana
    • Onda
    • Betxí
    • L’Alcora
    • Les Alqueries
    • Almassora
    • Oropesa del Mar
    • Benicàssim
    • Nules
    • La Vall d’Uixó
    • Altres localitats
      • Vinarós
      • Benicarló
      • Peñíscola
      • Morella
    • *Mancomunitat ESPADÀ-MILLARS
    • *Mancomunitat RIU MILLARS
    • Ciutat de Castelló
    • Vila-real
    • Burriana
    • Onda
    • Betxí
    • L’Alcora
    • Les Alqueries
    • Almassora
    • Oropesa del Mar
    • Benicàssim
    • La Vall d’Uixó
    • Nules
    • Altres localitats
      • Vinarós
      • Benicarló
      • Peñíscola
      • Morella
    • *Mancomunitat ESPADÀ-MILLARS
    • *Mancomunitat RIU MILLARS
    COMARQUESLA PLANAPROVÍNCIASALUDSUCCESSOS

    Sanitat garantiza la atención y los recursos médicos a las personas afectadas por el incendio de la Vall d’Uixó y distribuye a los pacientes

    Incendio Vall d'Uixó
    EN PORTADAESPADÀ-MILLARSLA VALL D'UIXÓ

    ACTUALIZACIÓN| El incendio de la Vall d’Uixó ya ha arrasado 4.300 hectáreas: más de 15.000 evacuados, 20 medios aéreos y ocho carreteras cortadas

    Municipios evacuados incendio de la Vall d'Uixó
    EN PORTADAESPADÀ-MILLARSLA VALL D'UIXÓ

    Estos son los numerosos municipios evacuados y localidades confinadas por el incendio de la Vall d’Uixó

    Especial Eclipsi 2026RIU MILLARS

    El Ayuntamiento de Cortes de Arenoso iniciará el reparto de gafas homologadas para la observación del eclipse solar

  • REGIONAL
    • Provincia de Castellón
    • Comunitat Valenciana
    • Provincia de Castellón
    • Comunitat Valenciana
    Comunitat Valenciana

    Les exportacions de la Comunitat Valenciana creixen un 4,2 % i superen els 16.700 milions d’euros en els cinc primers mesos de l’any

    CiènciaINFORMACIÓ GENERALInternacionalSALUD

    El misterio del hotel Bellevue-Stratford: 50 años del caso que condujo al descubrimiento de la Legionella

    INFORMACIÓ GENERALNacional

    El calor pasa factura: la luz subirá al menos 10€ al mes para más del 70% de los españoles este verano

    INFORMACIÓ GENERALNacional

    No existe una multa estatal de 3.000 euros por instalar un aire acondicionado en la fachada

  • GENERAL
    • Nacional
    • Internacional
    • Blog
  • ESPORTS
    • Villarreal CF
    • Boletín Villarreal CF
    • CD Castellón
    • Fútbol
    • Amics Castelló
    • Atletismo
    • Carreras Populares
    • 100 anys en 24 imatges en groc
    • Otros
    • Villarreal CF
    • BOLETÍN VILLARREAL CF
    • CD Castellón
    • Fútbol
    • Amics Castelló
    • Atletismo
    • Carreras Populares
    • 100 anys en 24 imatges en groc
    • Otros
    ESPORTSPROVÍNCIA

    La UJI supera los 300.000 usos de las instalaciones deportivas con cerca de 8.000 usuarios

    CIUTAT DE CASTELLÓESPORTS

    El Consejo Rector del Patronato de Deportes aprueba el presupuesto de 2027 dotado con 8,5 millones de euros

    ESPORTS

    Estos son los 16 clubes que ya han cobrado el 70% de la subvención del ayuntamiento de Castellón

    ESPORTS

    Begoña Carrasco: “Roberto Bautista representa lo mejor de Castellón y merece todo el reconocimiento de la ciudad»

  • SECCIONS
    • Especial eclipsi 2026
    • Galeria
    • Bodegueta de Poble 2026
    • Vila-real en festes
    • Vila-real Talent
    • Premis Poble
    • -Especial Magdalena (gaiates, notícies i Bodegueta)
    • -Especial Falles Burriana (falles, notícies i Bodegueta)
    • Motor
    • Gastronomía
    • Moda
    • Belleza
    • Turismo
    • Mascotas/animales
    • Medio ambiente
    • Cultura
      • Cine
      • Teatro
      • Libros
      • Fiestas
      • Televisión
      • Música
      • Arte
    • Especial eclipsi 2026
    • Galería
    • Bodegueta de Poble 2026
    • Vila-real en festes
    • Vila-real Talent
    • Premis Poble
    • -Especial Magdalena (gaiates, notícies i Bodegueta)
    • -Especial Falles Burriana (falles, notícies i Bodegueta)
    • Motor
    • Gastronomía
    • Moda
    • Belleza
    • Turismo
    • Mascotas/animales
    • Medio ambiente
    CIUTAT DE CASTELLÓMOTOR

    Motorocasión Castellón consolida su actividad comercial en su segunda jornada 

    CIUTAT DE CASTELLÓMOTOR

    Motorocasión Castellón consolida su actividad comercial en su segunda jornada 

    InternacionalMOTORSeccionesVILA-REAL

    Una aventura de dos ruedas de ida y vuelta a Cabo Norte

    Motor Ocasión Castellón 2026
    CIUTAT DE CASTELLÓMOTORPROVÍNCIA

    FOTOS| Motor Ocasión Castellón 2026 abre hoy sus puertas con más de una veintena de marcas y miles de vehículos disponibles

  • POBLE TV
    • Premis Poble
    • Villarreal CF
    • Fiestas
    • Entrevistas
    • Actuaciones
    • Barri a Barri
    • Punt de la festa
    • Nadal
  • TENDA
  • HEMEROTECA
Lectura: Vila-real prepara el primer equip d’A-Ball
Compartir
0

No hay productos en el carrito.

Notificación Mostrar más
Fuente ResizerAutomóvil club británico
Fuente ResizerAutomóvil club británico
revistapoble.netrevistapoble.net
0
  • Account
  • Membership List
  • Registration
  • MUNICIPIS
    • Ciutat de Castelló
    • Vila-real
    • Burriana
    • Onda
    • Betxí
    • L’Alcora
    • Les Alqueries
    • Almassora
    • Oropesa del Mar
    • Benicàssim
    • Nules
    • La Vall d’Uixó
    • Altres localitats
    • *Mancomunitat ESPADÀ-MILLARS
    • *Mancomunitat RIU MILLARS
  • REGIONAL
    • Provincia de Castellón
    • Comunitat Valenciana
  • GENERAL
    • Nacional
    • Internacional
    • Blog
  • ESPORTS
    • Villarreal CF
    • Boletín Villarreal CF
    • CD Castellón
    • Fútbol
    • Amics Castelló
    • Atletismo
    • Carreras Populares
    • 100 anys en 24 imatges en groc
    • Otros
  • SECCIONS
    • Especial eclipsi 2026
    • Galeria
    • Bodegueta de Poble 2026
    • Vila-real en festes
    • Vila-real Talent
    • Premis Poble
    • -Especial Magdalena (gaiates, notícies i Bodegueta)
    • -Especial Falles Burriana (falles, notícies i Bodegueta)
    • Motor
    • Gastronomía
    • Moda
    • Belleza
    • Turismo
    • Mascotas/animales
    • Medio ambiente
    • Cultura
  • POBLE TV
    • Premis Poble
    • Villarreal CF
    • Fiestas
    • Entrevistas
    • Actuaciones
    • Barri a Barri
    • Punt de la festa
    • Nadal
  • TENDA
  • HEMEROTECA
¿Ya tienes una cuenta? Iniciar sesión
Síganos
  • Account
  • Membership List
  • Registration
© 1995-2023 VComunicació i Disseny, S.L. / Revista Poble
revistapoble.net > VILA-REAL > Vila-real prepara el primer equip d’A-Ball
VILA-REAL

Vila-real prepara el primer equip d’A-Ball

Revista Poble
hace 4 años
Compartir
COMPARTIR

El regidor d’Esports i Salut de l’Ajuntament de Vila -real, Javier Serralvo, ha assistit a l’entrenament de l’equip d’A-Ball, acompanyat per José Ramón Cantavella, cap del Servei Municipal d’Esport, i dels representants d’AFAE (Associació per al Foment de l’A-Ball (futbol en cadira) a Espanya, Enrique García i César Iribarren. Serralvo s’ha interessat per la dinàmica de l’esport i ha tancat acords per a la futura presentació en societat de l’equip d’A-Ball de Vila -real integrat en  el club  Vila -Esport Futbol Sala.

Els pròximos dimarts 21, 28 de juny i 5 de juliol es realitzaran entrenaments oebrts al fet que puguen unir-se més jugadors que vulguen integrar-se en l’equip d’A-Ball. Es tracta d’un nou esport adaptat que naix amb la idea de l’ex-futbolista  Fernando Giner i que, amb l’ajuda de l’empresa Ortoprono, han ideat unes cadires adaptades per a jugar a futbol sala. Serralvo ha destacat la iniciativa dins de la marca Vila -real Ciutat de la Salut i l’Esport com un exemple de l’aposta de l’Ajuntament per l’esport com a eina d’integració.

El colegio Bisbe Pont concede el premio ‘Vila-dona solidario 2023’ a Sonia Bespalova: «La guerra trae mucho dolor»
L’Ajuntament de Vila-real garanteix la seguretat de la nova gasolinera de l’avinguda d’Europa
El Ple ratifica l’eixida de Vila-real del Pacte de la Ceràmica per a rendibilitzar els 40.000 euros anuals de la quota municipal
Atraco en una gasolinera de Vila-real
Vila-real desplega el pla especial de reforç de neteja i manteniment del Termet
Compartir
Artículo anterior Onda elige a Mireia Marco Pitarch como reina infantil de la Fira 2022 y le acompañan seis damas de honor
Siguiente artículo Suera abre con éxito el calendario de visitas guiadas con novedades en la ruta que recorre la memoria del pueblo

También podría gustarte

Vila-real donarà una primera oportunitat als joves artistes de la ciutat a través del projecte Joves Talents

hace 3 años

Neleta Usó Ortí i Rita Oriola Maiqués reben els seus guardons com a guanyadores del concurs de relats de la II Setmana del Llibre de la Consolació

hace 7 años

Vila-real suspén durant dos diumenges el mercat d’antiguitats de la plaça del Llaurador per a millorar l’organització

hace 1 año

Casabó es reuneix amb Juan Carda per a conèixer de primera mà els detalls de la nova edició de la Fira Destaca

hace 4 años

Sobre nosaltres

  • Política de cookies (UE)
  • Avisos Legals
  • Términos y condiciones
  • Política de Privacidad
  • Contacte
  • vcomunicacio.com
revistapoble.netrevistapoble.net
Poble
¡Bienvenido de vuelta!

Inicia sesión en tu cuenta.

Username or Email Address
Password

Lost your password?

¿Aún no eres miembro? Registrarse