revistapoble.netrevistapoble.netrevistapoble.net
  • MUNICIPIS
    • Ciutat de Castelló
    • Vila-real
    • Burriana
    • Onda
    • Almassora
    • Nules
    • L’Alcora
    • Oropesa del Mar
    • Les Alqueries
    • Betxí
    • Borriol
    • Benicàssim
    • La Vall d’Uixó
    • Altres localitats
      • Vinarós
      • Benicarló
      • Peñíscola
      • Morella
    • *Mancomunitat ESPADÀ-MILLARS
    • *Mancomunitat RIU MILLARS
    • Ciutat de Castelló
    • Vila-real
    • Burriana
    • Onda
    • Almassora
    • Nules
    • L’Alcora
    • Oropesa del Mar
    • Les Alqueries
    • Betxí
    • Borriol
    • Benicàssim
    • La Vall d’Uixó
    • Altres localitats
      • Vinarós
      • Benicarló
      • Peñíscola
      • Morella
    • *Mancomunitat ESPADÀ-MILLARS
    • *Mancomunitat RIU MILLARS
    ESPADÀ-MILLARS

    La Generalitat organiza en Suera el XXIII Encuentro de los Pueblos del Parque Natural de la Sierra de Espadán

    LA PLANA

    La FVMP reúne en la feria PLANA ALTA EMPLEA 2026 de Vall d’Alba a 600 personas en busca de oportunidades laborales

    LA PLANA

    Vall d’Alba acoge hoy “Plana Alta Emplea 2026”, la gran cita comarcal por el empleo y el desarrollo local

    COMARQUESLA PLANASUCCESSOS

    Nueva plantación indoor de marihuana desmantelada en Sierra Engarcerán con cerca de 700 plantas

  • REGIONAL
    • Provincia de Castellón
    • Comunitat Valenciana
    • Provincia de Castellón
    • Comunitat Valenciana
    Comunitat ValencianaEducació

    El rector de la UJI reivindica la inversión en escuela pública y defiende el pensamiento crítico frente al avance de las tecnologías digitales y la IA

    EN PORTADAINFORMACIÓ GENERALInternacional

    PORCELANOSA presenta un espacio lleno de experiencias y una revista en vivo para Cersaie 2026

    INFORMACIÓ GENERALSALUD

    La resistencia a los antibióticos, la «pandemia silenciosa» que amenaza con triplicar las muertes para 2050

    INFORMACIÓ GENERAL

    Aunque el 51% prioriza la salud, el 37% de las familias negocia o cede ante sus hijos al llenar la cesta de la compra

  • GENERAL
    • Nacional
    • Internacional
    • Blog
  • ESPORTS
    • Villarreal CF
    • Boletín Villarreal CF
    • CD Castellón
    • Fútbol
    • Amics Castelló
    • Atletismo
    • Carreras Populares
    • 100 anys en 24 imatges en groc
    • Otros
    • Villarreal CF
    • BOLETÍN VILLARREAL CF
    • CD Castellón
    • Fútbol
    • Amics Castelló
    • Atletismo
    • Carreras Populares
    • 100 anys en 24 imatges en groc
    • Otros
    ESPORTSVILA-REAL

    Les Tarongetes reuniran a 1.300 persones a benefici dels afectats per CDKL5

    CIUTAT DE CASTELLÓESPORTSVILA-REAL

    Álex Pérez González afronta su primera pelea sin protección: del boxeo con casco a la categoría élite

    ESPORTSPROVÍNCIASALUD

    Masterclass y sesiones especiales de entrenamiento con deportistas de élite de la UJI en la Semana Europea del Deporte (#BeActive)

    CIUTAT DE CASTELLÓESPORTS

    El Campeonato de España de Tenis Playa reunirá en Castellón a más de 400 deportistas

  • SECCIONS
    • Especial eclipsi 2026
    • Galeria
    • Bodegueta de Poble 2026
    • Vila-real en festes
    • Vila-real Talent
    • Premis Poble
    • -Especial Magdalena (gaiates, notícies i Bodegueta)
    • -Especial Falles Burriana (falles, notícies i Bodegueta)
    • Motor
    • Gastronomía
    • Moda
    • Belleza
    • Turismo
    • Mascotas/animales
    • Medio ambiente
    • Cultura
      • Cine
      • Teatro
      • Libros
      • Fiestas
      • Televisión
      • Música
      • Arte
    • Especial eclipsi 2026
    • Galería
    • Bodegueta de Poble 2026
    • Vila-real en festes
    • Vila-real Talent
    • Premis Poble
    • -Especial Magdalena (gaiates, notícies i Bodegueta)
    • -Especial Falles Burriana (falles, notícies i Bodegueta)
    • Motor
    • Gastronomía
    • Moda
    • Belleza
    • Turismo
    • Mascotas/animales
    • Medio ambiente
    FestesGALERÍAMODAVILA-REALVILA-REAL EN FESTES

    FOTOS | Vila-real combina moda, comerç i festa amb la Gala de la Moda i el XXV Macrosopar veïnal

    FestesGALERÍAMODAVILA-REALVILA-REAL EN FESTES

    FOTOS | Vila-real combina moda, comerç i festa amb la Gala de la Moda i el XXV Macrosopar veïnal

    FestesMODAVILA-REAL

    VÍDEO | La ilusión por desfilar: la Gala de la Moda reunirá el martes a las 19 horas en la plaza Mayor a 16 firmas locales

    Mensaje de la DGT por el eclipse solar
    Especial Eclipsi 2026MOTOR

    El aviso de la DGT por el eclipse que se ha hecho viral: «No conduzcas con gafas de eclipse»

  • POBLE TV
    • Premis Poble
    • Villarreal CF
    • Fiestas
    • Entrevistas
    • Actuaciones
    • Barri a Barri
    • Punt de la festa
    • Nadal
  • TENDA
  • HEMEROTECA
Lectura: [Galeria] Imatges de la processó de Dimecres Sant a Vila-real
Compartir
0

No hay productos en el carrito.

Notificación Mostrar más
Fuente ResizerAutomóvil club británico
Fuente ResizerAutomóvil club británico
revistapoble.netrevistapoble.net
0
  • Account
  • Membership List
  • Registration
  • MUNICIPIS
    • Ciutat de Castelló
    • Vila-real
    • Burriana
    • Onda
    • Almassora
    • Nules
    • L’Alcora
    • Oropesa del Mar
    • Les Alqueries
    • Betxí
    • Borriol
    • Benicàssim
    • La Vall d’Uixó
    • Altres localitats
    • *Mancomunitat ESPADÀ-MILLARS
    • *Mancomunitat RIU MILLARS
  • REGIONAL
    • Provincia de Castellón
    • Comunitat Valenciana
  • GENERAL
    • Nacional
    • Internacional
    • Blog
  • ESPORTS
    • Villarreal CF
    • Boletín Villarreal CF
    • CD Castellón
    • Fútbol
    • Amics Castelló
    • Atletismo
    • Carreras Populares
    • 100 anys en 24 imatges en groc
    • Otros
  • SECCIONS
    • Especial eclipsi 2026
    • Galeria
    • Bodegueta de Poble 2026
    • Vila-real en festes
    • Vila-real Talent
    • Premis Poble
    • -Especial Magdalena (gaiates, notícies i Bodegueta)
    • -Especial Falles Burriana (falles, notícies i Bodegueta)
    • Motor
    • Gastronomía
    • Moda
    • Belleza
    • Turismo
    • Mascotas/animales
    • Medio ambiente
    • Cultura
  • POBLE TV
    • Premis Poble
    • Villarreal CF
    • Fiestas
    • Entrevistas
    • Actuaciones
    • Barri a Barri
    • Punt de la festa
    • Nadal
  • TENDA
  • HEMEROTECA
¿Ya tienes una cuenta? Iniciar sesión
Síganos
  • Account
  • Membership List
  • Registration
© 1995-2023 VComunicació i Disseny, S.L. / Revista Poble
revistapoble.net > VILA-REAL > [Galeria] Imatges de la processó de Dimecres Sant a Vila-real
VILA-REAL

[Galeria] Imatges de la processó de Dimecres Sant a Vila-real

Revista Poble
hace 3 años
Compartir
COMPARTIR

Imatges de la processó de Dimecres Sant que ha comptat amb la participació de les confraries i germandats de Vila -real. L’alcalde, José Benlloch, també ha processionat com a pregoner de la Setmana Santa de 2024, al costat de la presidenta de la Junta Central, Carmina Arrufat. 

Processó de Dimecres Sant Vila-real 2024

    Vila-real viu una jornada de justes medievals a la ciutat
    POBLE presenta ‘Vila-real, la nostra ciutat’, una història pensada per als més joves i escrita per Antoni Pitarch Font
    Aula Viva Naturalment rep a 572 escolars de Vila-real en 2021 i es consolida com un projecte d’aprenentatge a l’aire lliure
    El Seat 600 dels Boixader, una relíquia familiar plena de records i nostàlgia
    Les festes de la Mare de Déu de Gràcia de Vila-real entren en el seu equador amb activitats per a tots els gustos
    Compartir
    Artículo anterior Castelló presenta un nou tapís floral en forma de creu per a retre homenatge a les confraries de la ciutat durant la Setmana Santa
    Siguiente artículo Correos pone el broche final al Centenario del Villarreal con la emisión de un sello conmemorativo

    También podría gustarte

    Es registren les instal·lacions de la Seu Judicial de Vila-real en busca d’una serp

    hace 8 años

    Benlloch avalua, amb el jurat de la xarxa Innpulso, les 18 ciutats de tot l’Estat que opten a renovar la marca de Ciutat de la Ciència i la Innovació

    hace 8 años

    Vila-real eleva al Ple el reajustament pressupostari davant el nou escenari de sobrecostos energètics

    hace 4 años

    El PP reitera la necessitat de reobrir la biblioteca i les sales d’estudi de Vila-real  

    hace 6 años

    Sobre nosaltres

    • Política de cookies (UE)
    • Avisos Legals
    • Términos y condiciones
    • Política de Privacidad
    • Contacte
    • vcomunicacio.com
    revistapoble.netrevistapoble.net
    Poble
    ¡Bienvenido de vuelta!

    Inicia sesión en tu cuenta.

    Username or Email Address
    Password

    Lost your password?

    ¿Aún no eres miembro? Registrarse