revistapoble.netrevistapoble.netrevistapoble.net
  • MUNICIPIS
    • Ciutat de Castelló
    • Vila-real
    • Burriana
    • Onda
    • Betxí
    • L’Alcora
    • Les Alqueries
    • Almassora
    • Oropesa del Mar
    • Benicàssim
    • Nules
    • La Vall d’Uixó
    • Altres localitats
      • Vinarós
      • Benicarló
      • Peñíscola
      • Morella
    • *Mancomunitat ESPADÀ-MILLARS
    • *Mancomunitat RIU MILLARS
    • Ciutat de Castelló
    • Vila-real
    • Burriana
    • Onda
    • Betxí
    • L’Alcora
    • Les Alqueries
    • Almassora
    • Oropesa del Mar
    • Benicàssim
    • La Vall d’Uixó
    • Nules
    • Altres localitats
      • Vinarós
      • Benicarló
      • Peñíscola
      • Morella
    • *Mancomunitat ESPADÀ-MILLARS
    • *Mancomunitat RIU MILLARS
    COMARQUESLA PLANAPROVÍNCIASALUDSUCCESSOS

    Sanitat garantiza la atención y los recursos médicos a las personas afectadas por el incendio de la Vall d’Uixó y distribuye a los pacientes

    Incendio Vall d'Uixó
    EN PORTADAESPADÀ-MILLARSLA VALL D'UIXÓ

    ACTUALIZACIÓN| El incendio de la Vall d’Uixó ya ha arrasado 4.300 hectáreas: más de 15.000 evacuados, 20 medios aéreos y ocho carreteras cortadas

    Municipios evacuados incendio de la Vall d'Uixó
    EN PORTADAESPADÀ-MILLARSLA VALL D'UIXÓ

    Estos son los numerosos municipios evacuados y localidades confinadas por el incendio de la Vall d’Uixó

    Especial Eclipsi 2026RIU MILLARS

    El Ayuntamiento de Cortes de Arenoso iniciará el reparto de gafas homologadas para la observación del eclipse solar

  • REGIONAL
    • Provincia de Castellón
    • Comunitat Valenciana
    • Provincia de Castellón
    • Comunitat Valenciana
    Comunitat Valenciana

    Les exportacions de la Comunitat Valenciana creixen un 4,2 % i superen els 16.700 milions d’euros en els cinc primers mesos de l’any

    INFORMACIÓ GENERALNacional

    No existe una multa estatal de 3.000 euros por instalar un aire acondicionado en la fachada

    INFORMACIÓ GENERALInternacionalSALUD

    María Jesús Vicent, Premi POBLE 2012, logra una ayuda europea de 2,5 millones para investigar un nanofármaco contra el cáncer

    INFORMACIÓ GENERALInternacional

    Porcelanosa premia la arquitectura y el diseño internacional en Estocolmo

  • GENERAL
    • Nacional
    • Internacional
    • Blog
  • ESPORTS
    • Villarreal CF
    • Boletín Villarreal CF
    • CD Castellón
    • Fútbol
    • Amics Castelló
    • Atletismo
    • Carreras Populares
    • 100 anys en 24 imatges en groc
    • Otros
    • Villarreal CF
    • BOLETÍN VILLARREAL CF
    • CD Castellón
    • Fútbol
    • Amics Castelló
    • Atletismo
    • Carreras Populares
    • 100 anys en 24 imatges en groc
    • Otros
    ESPORTSPROVÍNCIA

    La UJI supera los 300.000 usos de las instalaciones deportivas con cerca de 8.000 usuarios

    CIUTAT DE CASTELLÓESPORTS

    El Consejo Rector del Patronato de Deportes aprueba el presupuesto de 2027 dotado con 8,5 millones de euros

    ESPORTS

    Estos son los 16 clubes que ya han cobrado el 70% de la subvención del ayuntamiento de Castellón

    ESPORTS

    Begoña Carrasco: “Roberto Bautista representa lo mejor de Castellón y merece todo el reconocimiento de la ciudad»

  • SECCIONS
    • Especial eclipsi 2026
    • Galeria
    • Bodegueta de Poble 2026
    • Vila-real en festes
    • Vila-real Talent
    • Premis Poble
    • -Especial Magdalena (gaiates, notícies i Bodegueta)
    • -Especial Falles Burriana (falles, notícies i Bodegueta)
    • Motor
    • Gastronomía
    • Moda
    • Belleza
    • Turismo
    • Mascotas/animales
    • Medio ambiente
    • Cultura
      • Cine
      • Teatro
      • Libros
      • Fiestas
      • Televisión
      • Música
      • Arte
    • Especial eclipsi 2026
    • Galería
    • Bodegueta de Poble 2026
    • Vila-real en festes
    • Vila-real Talent
    • Premis Poble
    • -Especial Magdalena (gaiates, notícies i Bodegueta)
    • -Especial Falles Burriana (falles, notícies i Bodegueta)
    • Motor
    • Gastronomía
    • Moda
    • Belleza
    • Turismo
    • Mascotas/animales
    • Medio ambiente
    CIUTAT DE CASTELLÓMOTOR

    Motorocasión Castellón consolida su actividad comercial en su segunda jornada 

    CIUTAT DE CASTELLÓMOTOR

    Motorocasión Castellón consolida su actividad comercial en su segunda jornada 

    InternacionalMOTORSeccionesVILA-REAL

    Una aventura de dos ruedas de ida y vuelta a Cabo Norte

    Motor Ocasión Castellón 2026
    CIUTAT DE CASTELLÓMOTORPROVÍNCIA

    FOTOS| Motor Ocasión Castellón 2026 abre hoy sus puertas con más de una veintena de marcas y miles de vehículos disponibles

  • POBLE TV
    • Premis Poble
    • Villarreal CF
    • Fiestas
    • Entrevistas
    • Actuaciones
    • Barri a Barri
    • Punt de la festa
    • Nadal
  • TENDA
  • HEMEROTECA
Lectura: Vila-real presenta una completa campanya d’oci i animació comercial per a fer costat al comerç local aquest Nadal
Compartir
0

No hay productos en el carrito.

Notificación Mostrar más
Fuente ResizerAutomóvil club británico
Fuente ResizerAutomóvil club británico
revistapoble.netrevistapoble.net
0
  • Account
  • Membership List
  • Registration
  • MUNICIPIS
    • Ciutat de Castelló
    • Vila-real
    • Burriana
    • Onda
    • Betxí
    • L’Alcora
    • Les Alqueries
    • Almassora
    • Oropesa del Mar
    • Benicàssim
    • Nules
    • La Vall d’Uixó
    • Altres localitats
    • *Mancomunitat ESPADÀ-MILLARS
    • *Mancomunitat RIU MILLARS
  • REGIONAL
    • Provincia de Castellón
    • Comunitat Valenciana
  • GENERAL
    • Nacional
    • Internacional
    • Blog
  • ESPORTS
    • Villarreal CF
    • Boletín Villarreal CF
    • CD Castellón
    • Fútbol
    • Amics Castelló
    • Atletismo
    • Carreras Populares
    • 100 anys en 24 imatges en groc
    • Otros
  • SECCIONS
    • Especial eclipsi 2026
    • Galeria
    • Bodegueta de Poble 2026
    • Vila-real en festes
    • Vila-real Talent
    • Premis Poble
    • -Especial Magdalena (gaiates, notícies i Bodegueta)
    • -Especial Falles Burriana (falles, notícies i Bodegueta)
    • Motor
    • Gastronomía
    • Moda
    • Belleza
    • Turismo
    • Mascotas/animales
    • Medio ambiente
    • Cultura
  • POBLE TV
    • Premis Poble
    • Villarreal CF
    • Fiestas
    • Entrevistas
    • Actuaciones
    • Barri a Barri
    • Punt de la festa
    • Nadal
  • TENDA
  • HEMEROTECA
¿Ya tienes una cuenta? Iniciar sesión
Síganos
  • Account
  • Membership List
  • Registration
© 1995-2023 VComunicació i Disseny, S.L. / Revista Poble
revistapoble.net > VILA-REAL > Vila-real presenta una completa campanya d’oci i animació comercial per a fer costat al comerç local aquest Nadal
VILA-REAL

Vila-real presenta una completa campanya d’oci i animació comercial per a fer costat al comerç local aquest Nadal

Revista Poble
hace 3 años
Compartir
COMPARTIR

La Regidoria de Comerç i Hostaleria de l’Ajuntament de Vila -real ha presentat la campanya especial de Nadal que compta amb la participació del teixit comercial de la ciutat a través de la Unió de Comerç de Vila -real (Ucovi) i els venedors del Mercat Central. Una campanya amb la qual es pretén, a més d’oferir una alternativa d’oci durant les festes, multiplicar l’atractiu comercial de Vila -real per a fomentar les compres en els comerços i serveis de la ciutat.

La regidora de Comerç i Hostaleria, Ana Torres , ha presentat la campanya al costat de la secretària d’Ucovi, Tere Esteve , i el representant del Mercat Central, Javier López , i ha ressaltat que sota el lema ‘Que la màgia t’acompanye. Nadal en el xicotet comerç de Vila -real’ “hem creat una programació conjunta per a generar un ambient nadalenc que afavorisca al comerç i que atraga també a visitants d’altres localitats”, ha apuntat la regidora Ana Torres .

Després de l’èxit de la festa de benvinguda al Nadal, des de la Regidoria de Comerç han preparat ara la Fira de Nadal en l’avinguda de la Murà, que comptarà amb la pista de gel natural, carrusel i llits elàstics. La inauguració de la fira està prevista per al 22 de desembre a la vesprada i estarà oberta fins al 3 de gener. Ana Torres ha detallat que la fira comptarà amb un programa diari d’activitats com a contacontes, tallers, màgia, teatre, música i un especial cap d’any, el 31 desembre, amb les campanades infantils a les 12 del migdia de la mà de la companyia Scura. A més, també hi ha previstes activitats d’animació pels carrers comercials. Aquesta programació es completarà amb les accions impulsades des d’Ucovi i els venedors del Mercat Central.

Tere Esteve ha explicat les accions organitzades per Ucovi, com la ruta d’aparadors i façanes, en la qual participaran més d’una quinzena de comerços que decoraran els seus establiments de manera atractiva per a atraure al públic. Com a avantsala dels dies centrals del Nadal, el cap de setmana del 15 al 17 de desembre el Gran Casino acollirà la Fira del Regal. “Volem oferir un espai en el qual el públic puga trobar una àmplia oferta de productes per a regalar, tot ambientat en el Nadal”, subratlla Tere Esteve . Ucovi reedita també enguany la campanya de fidelització amb el sorteig d’un aparador valorat en 3.000 euros.

Els clients que realitzen compres en els establiments d’Ucovi hauran d’emplenar les paperetes per a participar en el sorteig, que es realitzarà el dia 4 de gener. Finalment, Esteve també ha anunciat que els comerços repartiran tiquets perquè els compradors puguen tindre aparcament gratuït en el pàrquing de la plaça Major “per a així facilitar que més persones acudisquen al centre de la ciutat a realitzar les seues compres nadalenques”.

Per part seua, Javier López , representant del Mercat Central, ha explicat algunes de les accions organitzades pels venedors del mercat per a aquests dies de Nadal com seran contacontes a càrrec de Paraules d’aire per als més xicotets, una parada dedicada a les ONG i associacions de la ciutat i un espai decorat per la Cambra de Comerç amb motius nadalencs on es podran realitzar fotos els més xicotets. A més, també se sortejarà una Thermomix entre els clients i el mercat obrirà en horari especial de vesprada els dies 15 i 22 de desembre i el dia 24 de desembre al matí per a facilitar les compres nadalenques.

Finalment, Ana Torres ha agraït la col·laboració d’Ucovi, del Mercat Central i de la Cambra de Comerç per a poder dur a terme aquesta campanya i ha llançat una crida a la ciutadania per a “comprar en el comerç local perquè d’aquesta manera guanyem tots”.

VÍDEO | De L’Alcalde al Barri a l’Ajuntament al Barri: Vila-real recupera la campanya de proximitat amb visites i carpes als barris de la ciutat
Irene Acedo doble Subcampeona de España, en su paso por el Comunidades Alevin
El PP de Vila-real reclama la recuperació de la biblioteca d’estiu al Termet
Benlloch i Adif tanquen un pla de treball per a l’adequada integració de la via a Vila-real, que analitzarà la supressió de la passarel·la
Vila-real i Gdansk, dos ciutats unides per un mateix color | VÍDEO i GALERIA
Compartir
Artículo anterior Burriana incorporarà a l’ajuntament un tècnic especialista a captar fons europeus
Siguiente artículo Benlloch dóna la benvinguda als 14 nous agents de la Policia Local 

También podría gustarte

El Ple de l’Ajuntament de Vila-real aprovarà demà la modificació de crèdits per a crear la línia d’ajudes a l’oci nocturn

hace 6 años

Un conductor té un accident a Vila-real i es dóna a la fuga

hace 4 años

GALERIA | XI Cursa solidària de la Congregació de Lluïsos

hace 2 años
Carteles de conciertos de este fin de semana en la provincia de Castellón

Guía de conciertos del fin de semana en la provincia de Castellón

hace 11 meses

Sobre nosaltres

  • Política de cookies (UE)
  • Avisos Legals
  • Términos y condiciones
  • Política de Privacidad
  • Contacte
  • vcomunicacio.com
revistapoble.netrevistapoble.net
Poble
¡Bienvenido de vuelta!

Inicia sesión en tu cuenta.

Username or Email Address
Password

Lost your password?

¿Aún no eres miembro? Registrarse