revistapoble.netrevistapoble.netrevistapoble.net
  • MUNICIPIS
    • Ciutat de Castelló
    • Vila-real
    • Burriana
    • Onda
    • Almassora
    • Nules
    • L’Alcora
    • Oropesa del Mar
    • Les Alqueries
    • Betxí
    • Borriol
    • Benicàssim
    • La Vall d’Uixó
    • Altres localitats
      • Vinarós
      • Benicarló
      • Peñíscola
      • Morella
    • *Mancomunitat Espadà-Millars
    • *Mancomunitat Riu Millars
    • Ciutat de Castelló
    • Vila-real
    • Burriana
    • Onda
    • Almassora
    • Nules
    • L’Alcora
    • Oropesa del Mar
    • Les Alqueries
    • Betxí
    • Borriol
    • Benicàssim
    • La Vall d’Uixó
    • Altres localitats
      • Vinarós
      • Benicarló
      • Peñíscola
      • Morella
    • *Mancomunitat ESPADÀ-MILLARS
    • *Mancomunitat RIU MILLARS
    ALT MILLARSCOMARQUESSUCCESSOS

    Ocho toneladas de cannabis por valor de casi dos millones de euros en dos plantaciones de marihuana desmanteladas en Cirat con cuatro detenidos

    ESPADÀ-MILLARS

    La Generalitat organiza en Suera el XXIII Encuentro de los Pueblos del Parque Natural de la Sierra de Espadán

    LA PLANA

    La FVMP reúne en la feria PLANA ALTA EMPLEA 2026 de Vall d’Alba a 600 personas en busca de oportunidades laborales

    LA PLANA

    Vall d’Alba acoge hoy “Plana Alta Emplea 2026”, la gran cita comarcal por el empleo y el desarrollo local

  • REGIONAL
    • Provincia de Castellón
    • Comunitat Valenciana
    • Provincia de Castellón
    • Comunitat Valenciana
    CIUTAT DE CASTELLÓComunitat ValencianaCULTURAEN PORTADA

    L’Acadèmia Valenciana de la Llengua i Mateu Rodrigo Lizondo reben els premis Valencià de l’Any a Castelló

    INFORMACIÓ GENERALNacional

    FOTOS | Porcelanosa acerca el diseño al público con Beyond Design en Valencia

    EN PORTADAINFORMACIÓ GENERALNacional

    Sánchez convoca elecciones generales para el 29 de noviembre

    INFORMACIÓ GENERALNacional

    La Audiencia de Castellón absuelve a los implicados en la causa por las obras del Villarreal CF

  • GENERAL
    • Nacional
    • Internacional
    • Blog
  • ESPORTS
    • Villarreal CF
    • Boletín Villarreal CF
    • CD Castellón
    • Fútbol
    • Amics Castelló
    • Atletismo
    • Carreras Populares
    • 100 anys en 24 imatges en groc
    • Otros
    • Villarreal CF
    • Boletín Villarreal CF
    • CD Castellón
    • Fútbol
    • Amics Castelló
    • Atletismo
    • Carreras Populares
    • 100 anys en 24 imatges en groc
    • Otros
    ESPORTSPROVÍNCIA

    Proyecto Belial: convertir cada kilómetro en una sonrisa Aladina 

    ESPORTSVILA-REAL

    El Club de Pesca El Millars de Vila-real se proclama campeón del mundo de corcheo mar

    ESPORTSVILA-REAL

    Sebastián Mora roza el podio mundial en Shanghái tras una ajustada lucha por el bronce

    CIUTAT DE CASTELLÓESPORTS

    Castellón coordina el apoyo municipal a la Marató bp Castelló y al 10K FACSA Castelló

  • SECCIONS
    • Especial eclipsi 2026
    • Galeria
    • Bodegueta de Poble 2026
    • Vila-real en festes
    • Vila-real Talent
    • Premis Poble
    • -Especial Magdalena (gaiates, notícies i Bodegueta)
    • -Especial Falles Burriana (falles, notícies i Bodegueta)
    • Motor
    • Gastronomía
    • Moda
    • Belleza
    • Turismo
    • Mascotas/animales
    • Medio ambiente
    • Cultura
      • Cine
      • Teatro
      • Libros
      • Fiestas
      • Televisión
      • Música
      • Arte
    • Especial eclipsi 2026
    • Galería
    • Bodegueta de Poble 2026
    • Vila-real en festes
    • Vila-real Talent
    • Premis Poble
    • -Especial Magdalena (gaiates, notícies i Bodegueta)
    • -Especial Falles Burriana (falles, notícies i Bodegueta)
    • Motor
    • Gastronomía
    • Moda
    • Belleza
    • Turismo
    • Mascotas/animales
    • Medio ambiente
    FestesGALERÍAMODAVILA-REALVILA-REAL EN FESTES

    FOTOS | Vila-real combina moda, comerç i festa amb la Gala de la Moda i el XXV Macrosopar veïnal

    FestesGALERÍAMODAVILA-REALVILA-REAL EN FESTES

    FOTOS | Vila-real combina moda, comerç i festa amb la Gala de la Moda i el XXV Macrosopar veïnal

    FestesMODAVILA-REAL

    VÍDEO | La ilusión por desfilar: la Gala de la Moda reunirá el martes a las 19 horas en la plaza Mayor a 16 firmas locales

    Mensaje de la DGT por el eclipse solar
    Especial Eclipsi 2026MOTOR

    El aviso de la DGT por el eclipse que se ha hecho viral: «No conduzcas con gafas de eclipse»

  • POBLE TV
    • Premis Poble
    • Villarreal CF
    • Fiestas
    • Entrevistas
    • Actuaciones
    • Barri a Barri
    • Punt de la festa
    • Nadal
  • TENDA
  • HEMEROTECA
Lectura: Participació i Festes convoquen el 19é Macrosopar el 8 de setembre per afavorir la convivència d’associacions i veïns
Compartir
0

No hay productos en el carrito.

Notificación Mostrar más
Fuente ResizerAutomóvil club británico
Fuente ResizerAutomóvil club británico
revistapoble.netrevistapoble.net
0
  • Account
  • Membership List
  • Registration
  • MUNICIPIS
    • Ciutat de Castelló
    • Vila-real
    • Burriana
    • Onda
    • Almassora
    • Nules
    • L’Alcora
    • Oropesa del Mar
    • Les Alqueries
    • Betxí
    • Borriol
    • Benicàssim
    • La Vall d’Uixó
    • Altres localitats
    • *Mancomunitat Espadà-Millars
    • *Mancomunitat Riu Millars
  • REGIONAL
    • Provincia de Castellón
    • Comunitat Valenciana
  • GENERAL
    • Nacional
    • Internacional
    • Blog
  • ESPORTS
    • Villarreal CF
    • Boletín Villarreal CF
    • CD Castellón
    • Fútbol
    • Amics Castelló
    • Atletismo
    • Carreras Populares
    • 100 anys en 24 imatges en groc
    • Otros
  • SECCIONS
    • Especial eclipsi 2026
    • Galeria
    • Bodegueta de Poble 2026
    • Vila-real en festes
    • Vila-real Talent
    • Premis Poble
    • -Especial Magdalena (gaiates, notícies i Bodegueta)
    • -Especial Falles Burriana (falles, notícies i Bodegueta)
    • Motor
    • Gastronomía
    • Moda
    • Belleza
    • Turismo
    • Mascotas/animales
    • Medio ambiente
    • Cultura
  • POBLE TV
    • Premis Poble
    • Villarreal CF
    • Fiestas
    • Entrevistas
    • Actuaciones
    • Barri a Barri
    • Punt de la festa
    • Nadal
  • TENDA
  • HEMEROTECA
¿Ya tienes una cuenta? Iniciar sesión
Síganos
  • Account
  • Membership List
  • Registration
© 1995-2023 VComunicació i Disseny, S.L. / Revista Poble
revistapoble.net > Festes > Participació i Festes convoquen el 19é Macrosopar el 8 de setembre per afavorir la convivència d’associacions i veïns
FestesVILA-REAL

Participació i Festes convoquen el 19é Macrosopar el 8 de setembre per afavorir la convivència d’associacions i veïns

Revista Poble
hace 3 años
Compartir
COMPARTIR

La Regidoria de Participació Ciutadana, juntament amb la Junta de Festes, convoca per al divendres 8 de setembre una nova edició del macrosopar de veïns i veïnes. La cita es trasllada novament al parc de la Maiorasga, en la línia encetada en els últims anys d’alternar localitzacions per apropar la festa i l’activitat a diferents escenaris. L’esdeveniment, plenament consolidat en el calendari festiu i veïnal, espera la participació d’unes 2.400 persones, a través de la implicació de les associacions de veïns de la ciutat i el col·lectiu Acudim.

“El macrosopar de veïns és una de les cites més esperades de les festes patronals per a les nostres associacions i una activitat que ens permet incidir en la convivència veïnal i enfortir els nostres llaços com a poble”, assenyala la regidora de Participació Ciutadana i de Festes, Miriam Caravaca, qui recorda que l’esdeveniment celebra la 19a edició. El termini d’inscripció per a participar en la festa està obert fins al 2 de setembre, amb tiquets al preu simbòlic d’1 euro que es podran recollir en les diferents associacions de veïns i en la Casa de la Festa. El sopar de pa i porta inclou taula i cadires, porrat i beguda a càrrec de l’organització que, com és habitual, aportarà també una actuació. Enguany serà l’orquestra Into l’encarregada d’amenitzar la vetlada.

Vila-real activa un Pla integral de control de mosquits
Vila-real ret homenatge a Belén Ramos i la cort de 2024
Innovació a través de l’economia circular
VÍDEO | Gran ambient en les embolades de dimarts a les Festes de la Misericòrdia 2025
Gómez lamenta la “desorientación, radicalidad y absoluto desconocimiento del Ayuntamiento por parte de Compromís per Compromís” en Vila-real 
Compartir
Artículo anterior [GALERÍA] La Feria Medieval de Onda atrae cerca de 10.000 visitantes de toda la provincia
Siguiente artículo Serveis Públics desplega una campanya contra els abocaments en la zona de masets amb la col·laboració dels regadors

También podría gustarte

ACUDIM organiza el curso ‘Cuidemos de nuestro cuidadores’

hace 8 años

Curs Intensiu en Mediació Policial a Vila-real

hace 8 años

Benlloch tanca amb Sanitat la construcció del nou centre de salut del centre en l’actual Biblioteca municipal

hace 6 años

El ciclista vila-realenc Nacho Bautista campió autonòmic en categoria cadet | VÍDEO

hace 5 años

Sobre nosaltres

  • Política de cookies (UE)
  • Avisos Legals
  • Términos y condiciones
  • Política de Privacidad
  • Contacte
  • vcomunicacio.com
revistapoble.netrevistapoble.net
Poble
¡Bienvenido de vuelta!

Inicia sesión en tu cuenta.

Username or Email Address
Password

Lost your password?

¿Aún no eres miembro? Registrarse